Hakkımızda

>
Hakkimizda

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız, öncelikle müşteri odaklı çalışmayı öngören eğitimli elemanlarımızla, müşterilerimizin isteklerini doğru bir biçimde algılayıp, bu istekler doğrultusunda en uygun çözümü sunmayı hedefleyen ve Matbaa firmalarımızın çözüm ortağı olarak sektöründe en iyi tedarikçi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Öncelikli Hedefimiz Ülkemizde varolan kağıt toptan fabrikalarından malı toptan tedarik edip müşteriye sunmak. Ancak müşterilerimizin uygun fiyata mal temin etmesini sağlamak amacı ile 1. kalite uzak doğudan ithal mallar temin ederek yurt içi piyasasına sunmaktayız.

Her gün sevkiyata çıkan farklı tonajlardaki sevkiyat araçlarımızla, İstanbul içi sevkiyatın aynı gün, şehir dışı siparişleninizin ise aynı gün içinde kargoya verilmek şartı ile yol durumuna bağlı olarak, ertesi gün eksiksiz tam olarak doğru malı, siz müşterilemize temin etmek için tüm özverimizle uğraşlarımıza devam etmekteyiz.

ELEGANS GRUP Kağıtçılık . olarak reklam ve prodüksiyon dahil olmak üzere, firmaların reklam tatımları ile alakalı logo ve grafik tasarımları ve kurumsal kimlik çalışmalarına kadar her türlü reklam ve organizyonu, kendi bünyesinde gerçekleştirebilecek alt yapıya sahiptir.

1. Hamur , Kuşe Kağıt , Amerikan Bristol , Krome Karton , Kraft Kağıt , Otokopi , Fotokopi , Mukavva , Taş Kağıt ve Pelur Satışlarımız en başta gelmektedir.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.